XXX ŚWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SALEZJAŃSKIEJ

Już 30 kwietnia w Ljubljanie (Słowenia) rozpoczną się XXX Światowe Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej. Wielka międzynarodowa impreza która będzie gościć ponad 1000 zawodników z 14 krajów : Austrii, Belgii, Czarnogóry, Chorwacji, Egiptu, Niemiec, Węgier, Włoch, Malty, Polski, Portugalii, Słowacji, Słowenii i Hiszpanii. W ciągu 6 dni zostanie rozegranych setki meczy w następujących dyscyplinach : piłka nożna (futsal na trawie), siatkówka, koszykówka i tenis stołowy. Wszystkie dyscypliny będą reprezentowane przez dziewczyny i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych : do lat 18 (rocznik 2001-2002) i do lat 16 (rocznik 2003 i młodsi).

Nasze stowarzyszenie będą reprezentować siatkarki z rocznika 2001-2002, które zajęły 2 miejsce w ostatnich Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej.

Trzymajmy kciuki za nasze zawodniczki. Na naszym FB będziemy przekazywać najświeższe relacje ze Słowenii oraz podawać wyniki meczów.

Zachęcamy także do odwiedzenia strony Igrzysk i śledzenia wyników wszystkich spotkań: https://pgsi2019.si/en/

Nasz wyjazd nie byłby możliwy bez wsparcia firmy TAURON, FUNDACJI LOTTO oraz MINISTERSTWU SPORTU I TURYSTYKI. Serdecznie dziękujemy !!!!