OSTATNIE POŻEGNANIE

W dniu dzisiejszym ostatni raz pożegnaliśmy naszego wielkiego przyjaciela i dobroczyńcę – Mirosława Szyszko.

Pan Mirek od wielu lat wspierał naszą ideę wychowania dzieci i młodzieży poprzez sport. Był wielkim pasjonatem piłki siatkowej – to między innymi jego wsparciu nasze siatkarki mogły uczestniczyć w Wojewódzkiej Lidze Kadetek czy Młodziczek. Dzięki jego gościnności mogliśmy celebrować zakończenie sezonów w Hotelu Holiday w Starym Folwarku czy XXV-lecie naszego stowarzyszenia w Hotelu Szyszko.

Mirosława Szyszko zapamiętamy jako człowieka o dobrym sercu, zaangażowanego w los mieszkańców naszego miasta oraz filantropa pomagającemu nie tylko nam ale i wielu innym stowarzyszeniom i instytucjom.

Wiecznie odpoczywanie racz mu dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj mu świeci. Amen.